Duben 2011

Kdo se vám nejvíce líbí?

30. dubna 2011 v 18:11 | Fanynka-Lukiho
Můžete hlasovat v anketě.A psát do komentářů.

1.Lukáš Adamec:
2.Johnny Depp:
3.Michal Šeps:
4.Filip Tomsa:
5.Robert Pattinson:
6.Rafael Nadal:
7.Martin Harich:
8.David Beckham:
9.Martin Kurc:
10.Bouke:
11.Thomas Berge:
12.Michal Březina:

Koláž-Lukáš Adamec.

30. dubna 2011 v 17:14 | Fanynka-Lukiho

Koláž jsem dělala já.

SuperStar: Co Adamec doposud tajil? Je skvělý tanečník!

30. dubna 2011 v 16:50 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
V 3. finálovém kole se osm finalisté museli poprat kromě zpěvu také s taneční choreografií. Toto kolo však porota ohodnotila za zatím nejhorší v historii SuperStar.


Na taneční kolo finalisté SuperStar asi v dobrém vzpomínat nebudou. Kromě Gabika Gunčíkovej a Lukáše Adamce totiž všichni ostatní od poroty dostali pořádnou dávku kritiky a kat poroty Habera dokonce na základě jednotlivých výkonů tento večer označil za nejhorší v historii SuperStar.

Finalisté kromě písní předvedli také své taneční schopnosti. V pondělí však soutěž jeden z nich definitivně opustí. Svého favorita stále můžete podpořit SMS hlasem av pondělí večer o 20 hod nezapomeňte sledovat TV Markíza, kde padne jméno toho, který obdrží nejméně hlasů.

Během třetího finálového večera zazněly v podání finalistů tyto písně:

PETER Ševčík: I like it: Enrique Iglesias

GABRIELA GUNČÍKOVÁ: Firework: Katie Perry

LUKÁŠ Adamec: Gnarls Barkley: Crazy

Alžběta KOLEČKÁŘOVÁ: Pappa Was A Rolling Stone: George Michael

MICHAL ŠEPS: Somewhere over the rainboiw: Israel "IZ" Kamakawiwo

SIMONA Fečková: Hung up: Madonna

MARTIN KURC: Livin La Vida Loca: Ricky Martin

MARTIN Harich: Grace Kelly: Mika

Čas. cs vám přinesl ONLINE

přenos z 3. finálového kola Česko Slovensko hledá SuperStar

22:46 Leoš Mareš prozradil, že následující kolo se bude nést v rockovém znění a představil i písně, které finalisté zazpívají. Jeden z nich však svou píseň už neodspieva. Kdo to bude? Jméno finalistu, který soutěž opustí se dozvíme již zítra večer o 20 hod. na Markíze. Následuje rekapitulace a po ní se už moderátoři loučí s diváky a uzavírají dnešní finálové kolo. I Čas.sk děkuje za pozornost a přeje příjemný velikonoční večer.

22:43 Leoš Mareš se ptá poroty na celkový dojem z večera. První odpovídá Paľo Habera, kterému se dnešní večer vůbec nezamlouval: "Sedím v porotě popáté a toto byl nejhorší večer co se výkonů týče."

22:39 Máte mezi finalisty svých favoritů

? Podpořte jejich esemeskou, neboť dnešní večer byl opravdu náročný.

22:37 Paľo Habera začal hodnocení s tím, že dnes si asi spletl soutěž a na margo Martinovo zpěvu říká: "Ten falzet to bylo jak páření žab v močále v New Orleans. Vůbec se mi to nechce hodnotit." Gábině Osvaldové jeho výkon naopak bavil.

22:31 Martin Harich zpívá úvod písně v libozvučným francouzštině!

22:26 Po reklamní pauze zazpívá dnes již poslední finalista Martin Harich. Zpívat bude píseň Grace Kelly, kterou nazpíval slavný Mika. Leoš Mareš očekává obrovskou show, ale zároveň se Martina ptá, zda se po dosud padlých hodnoceních nebojí jít před porotu. V zápětí dodává: "Dnes by porota polovinu zpěváků vyhodila."

22:22 Při rozhovoru s Tinou Martinu po negativním hodnocení poroty vůbec není do řeči. "Promiň, ale já nerad mluvím." "Ani se mnou?" ptá se ho Tina. "Promiň, ale ne." utvrzuje ji Martin. "Tak dobře. Nemusíme se mluvit. Vlastně už se nikdy nemusíme mluvit." reaguje trošku uraženě moderátorka.

22:17 "Myslím, že je to docela povedená písnička, akorát by ji měl zpívat jiný zpěvák. Jediné, co bylo na tvém zpěvu dobré, byl příchod přes ty dveře, ostatní bylo všechno špatné. Nejhorší vystoupení" nešetří

kritikou Paľo Habera.

22:14 Martina Kuře doprovázejí sexy tanečnice a také on sám je nastajlovaný jako známý zpěvák Ricky Martin.

22:12 Zpívat bude Martin Kuře. Tina však omylem řekla, že zazpívá Martin Harich. Správně

jméno je Martin Kuře, který zpívá rytmickou píseň od Rickyho Martina: Livin La Vida Loca.

22:10 "Dnes máme špatně naladěnou porotu, nebo jsou špatně naladěni naši finalisté?" přemýšlí Leoš Mareš. "Špatná je pořád porota," uklidňuje ho Tina.

22:00 Mezi porotou se rozproudila debata na téma zpívání populární Madonny. Helena Zeťová s jistotou tvrdí: "Madonna neumí zpívat!"

21:58 "Bylo to falešné," hodnotí Helena Zeťová. Ani Paľo není její výkonomúplne nadšený: "Simona, tvá osobnost se na jevišti nevyvíjí. Ty sice můžeš být dobrá zpěvačka, ale když jsi se s tím nenarodila, nic s tím neuděláš. "

21:51 Zpívat přichází Simona Fecková. Zazpívá píseň Hung Up od Madonny. Předvede i podobnou taneční choreografii jako fenomenální Madonna?

21:49 Michal sepse během rozhovoru s Leošem Marešem přiznává, že je nábožensky vychován a dnes jej rodiče na místo zkoušení vzali do kostela na mši.

21:47 "Jakmile se připojuješ zpívat normálně dostáváš se do amatérských vod. Na prd. Špatné." ohodnotil jeho výkon Paľo Habera. Další krirtiky se dočkal i od Rytmuse: "Ty jsi tu písničku Zcela znehodnotil."

21:41 Michal sepse navodil svým vystoupením atmosféru Hawajských ostrovů v celé pražské Incheba aréně.

21:40 Michal sepse zazpívá píseň Somewhere over the rainboiw od Israel "IZ" Kamakawiwo.

21:27 Tina během rozhovoru opět vytahuje Alžbětin vztah s Michalem sepsí: "Vy byste spolu opravdu chtěli mít společnou zbu?" Alžběta v zápětí reaguje: "Už zase toto?"

21:24 "Alžběta toto bylo tvé první nejisté vystoupení. Celou dobu si nebyla ve frázování", zkritizoval její výkon Paľo Habera. Rytmusovi i Gábině Osvaldové se naopak její výkon zcela zalíbilo.

21:20 Alžběta v úvodu písně sedí na královském trůně a kolem ní tančí tanečníci. Postupně se přidává a tančí s nimi.

21:17 Následuje vystoupení Alžběty Kolečkářovej s písní Pappa Was A Rolling Stone od George Michaela.

21:15 "Leoš, ty pořád flirtuje s tím Adamcem!" odkazuje mu Tina. "Ale přeji vám to."

21:10 Porota hodnotí výkon Lukáše Adamce. "Byl to úplně brilantní skvělý výkon," chválí ho Gábina Osvaldová. Helena Zeťová pochlubila i Lukášovo taneční vystoupení. "Bylo to fakt dobré, výborné vystoupení. Jsi Pan zpěvák a pokud bych to měl porovnat s Gabrielem tak jste jedna jedna," pochválil zpěváka Paľo Habera. I Rytmusovi se líbilo, že Lukáš předvedl, že umí i tančit a při tom si zachoval vysokou kvalitu zpěvu. Ze srandy však Lukášovi říká: V tom tričku ti začíná vynikat kotlík. Na co však Leoš Mareš hned dodává: "Že právě Rytmus říká, že ti vyčuhuje kotlík, když on nosí pod tričkem velký kotel."

20:55 Dalším zpívajícím finalistou je Lukáš Adamec. Zazpívat píseň Crazy od Gnarls Barkley. V dokrútke ho taneční choreograf pochlubil, že je velmi chytrý. Dočkáme se konečně i nějakého zajímavého tanečního vystoupení?

20:50 V dokrútke Gabika sama přiznává, že to není zcela její styl, a že ani v tanci nikdy nevynikala. V sexy legínách a krátkých šatech jí to na jevišti opět velmi sluší. Rytmus se Gabika ptá, v jakém stylu by chtěla zazpívat své CD. Gabika odpovídá jednoznačně, že v rockovém. Dozvídáme se, že Gabika je nemocná, přesto se to v jejím zpěvu vůbec nedalo rozpoznat. "Když někdo umí, tak umí. Ty jsi ten těžký refrén zazpívala tak, že mi padly galuty. Jsi výborná, ale trošku více

prodej ten svůj sexappeal. Jsi krásná a zpíváš fantasticky. "Ohodnotil její výkon kat poroty Paľo Habera.

20:45 Zpívat přichází oblíbená Gabika Gunčíková píseň od Katie Perry: Firework.

20:42 Petr Ševčík není příliš do řeči. Leoš Mareš se ho ptá, zda si nemyslí, že je to kvůli tomu, že si ostříhal vlasy a právě tento krok mu přinesl smůlu, jak se o tom píše v jedné bajka. Petr uznává, že to může být pravda.

20:40 "Asi jsem tě první dvě kola prechválil, ale asi jsem se netrefil, protože poslední tři kola zpíváš jako z Prčice. Jedinou věc, kterou si zazpívat správně bylo to" Baby I like it ". Ostatní všechno špatně." ohodnotil jeho slabý výkon Paľo Habera. I ostatní porotci Petrov výkon nemilosrdně odsoudili.

20:35 Jako první dnes večer přichází zpívat Petr Ševčík. Zpívá píseň I like it od Enrique Iglesiase. V pozadí vystupuje taneční skupina. Petr zatím nějaké Etra taneční kreace nepředvedl.

20:30 Po krátké reklamě pokračujeme v show. Leoš Mareš ještě poprosil Tinu, aby zazpívala pro jeho mámu, která má dnes narozeniny. Všechno nejlepší!

20:25 Po úvodním vystoupení moderátoři odstartovali dnešní večer. Tina ještě dodává, že v publiku sedí i známé tváře slovenské showbyznysu jako Kuly z Desmodu zda bývalá misska Magda Šebestová. "Here we go!" otevírá dnešní večer Leoš Mareš. Následuje však krátká reklamní pauza.

20:23 Zdá se, že Rytmus má své fanoušky v publiku. Na pódium přicházejí i moderátoři Tina a Leoš. Rytmus a Tina se přivítali přátelským polibkem. Na Leošovy výzvu zazpívají refrén společné písně Příběh.

20:16 Čeká vás noc plná tance. Uvidíme osm tanečních představení. Kromě finalistů však areálu nedělního vystoupení přichází zazpívat i Rytmus, který představuje svou tvorbu.

20:13 SuperStar právě začíná. V dokrútke se dozvídáme, jak trávili poslední týden finalisté. Moderátoři přivítali publikum i diváky krátkým rapem. Tina má na sobě krátké sexy růžové šaty a Leoš Mareš vyniká v žluté bundička, kterou má oblečenou na tyrkysovém tričku. I oblečení moderátorů předpovídá pestrý finálový večer.

19:50 Vítáme vás při sledování ONLINE přenosu třetího finálového večera Česko Slovensko hledá SuperStar. Čas.sk vám minutu po minutě přináší nejdůležitější momenty dnešního večera ze pěveckého pódia i ze zákulisí soutěže. Dnes večer kromě finalistů svou show předvede i kontroverzní raper Rytmus. Pražská Incheba se již pomalu zaplnila ao malou chvilku se rozpoutá finálové kolo v stylu moderních tanečních písní. Máme se na co těšit!

Zdroj:CAS.sk

Na hudebním trhu se objeví kompilace hitů od finalistů SuperStar.

30. dubna 2011 v 16:47 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Letos poprvé vychází kompilace hitů finalistů SuperStar ještě před samotným koncem soutěže. Album se na trhu objeví 7. května, agenturu Mediafax o tom v pátek informovala Alice Titzová ze společnosti Universal.
Album obsahuje 10 hitů od jednotlivých finalistů a také společnou píseň všech soutěžících s názvem Nevzdávám. Milovníci pěvecké soutěže se na desce dočkají skladeb Are You Gonna Go My Way (Lukáš Adamec), Cry Baby (Alžběta Kolečkářová), I Shot The Sheriff (Michal Šeps), Come Undone (Martin Harich), U And Ur Hand (Gabriela Gunčíková), Heaven (Martin Kurc), When A Look At You (Simona Fecková), This Is The Last Time (Petr Ševčík), You Had Me (Celeste Rizvana Buckingham) a Virtual Insanity (Matej Piňák).
Nahrávka bude k dispozici za 149 korun.
Moderátorskou dvojici druhé řady Česko Slovenské SuperStar tvoří Leoš Mareš a zpěvačka Tina. Pěvecké výkony soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Gabriela Osvaldová, Helena Zeťová, Pavol Habera a Rytmus.
První řada soutěže skončila 20. prosince 2009 a televizní diváci poslali nejvíce hlasů Martinu Chodúrovi z Ostravy. Vítězství mu přineslo titul historicky první Česko Slovenské SuperStar a kontrakt na 100 tisíc eur. Na druhém místě skončil Miroslav Šmajda z Košic. Vítěz vzešel z 11 575 soutěžících, kteří se v Česku a Slovensku přihlásili do castingů soutěže.
Zdroj:Mediafax.cz

Diplomík za bleskovku od *Dixie*.

30. dubna 2011 v 16:36 | Fanynka-Lukiho |  Diplomy,ceny
Za diplom děkuji *Dixie*.*Dixie* děkuju.

Diplom od Fufi za bleskajdu.

29. dubna 2011 v 20:32 | Fanynka-Lukiho |  Diplomy,ceny
Za diplom děkuju Fufi.Fufi děkuji.

Finalisté SuperStar o večírcích: Je to nuda a povinnost!

29. dubna 2011 v 13:55 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Zábava, smích, alkohol až do rána a vratké cesty ranní Prahou na hotel - tak by měly vypadat večírky SuperStar. Opak je ale pravdou. Znudění fi nalisté posedávají v křeslech a čekají, až padne půlnoc, aby mohli jít spát. "Musíme tady být, protože je to naše povinnost. Zábava tu ale není žádná," přiznávají potají finalisté...

Večírky, které se konají jako rozloučení s vyřazenými finalisty Česko Slovenské SuperStar, upadají. Dříve se na párty potkávali noví soutěžící s účastníky Super Star z předchozích ročníků a začínající zpěváky chodila podpořit celá porota. V poloprázdném prvním patře Hard Rock Café ale zábava skomírá týden od týdne.
"Soutěžící mají hrozně nabitý program, minulý týden byli v jednom kole, tak je to trochu zmáhá," vysvětlovala Blesku koordinátorka Lucie Juráčková. Věčný koloběh, který pro soutěžící trvá už několik měsíců, by byl náročný i pro staré harcovníky. Přesto v minulých soutěžích měli finalisté energie na rozdávání. "Je to bída, nikdo se tu nebaví. Každý kouká splnit povinnost a jít se bavit někam jinam," shodují se lidé ze štábu.

Důvod, proč se finalisté nebaví, je i v tom, že si na párty nesmějí vzít známé a rodinu. "Za každým finalistou jezdí rodina a kamarádi, kolikrát z velké dálky, chtěli by s nimi chvíli posedět. Oni ovšem na párty nemají přístup, protože je kapacita omezená," řekl Blesku jeden z členů štábu. "Soutěžící je potom oknem vyhlížejí a pokřikují na ně, většina se pak po anglicku vytratí," dodal.

Zdroj:blesk.cz


3 fotky Lukáše ze 3.semifinále.

29. dubna 2011 v 13:40 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Foto z 1.finále.

29. dubna 2011 v 13:27 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Lukáš Adamec a Martin Kurc.

29. dubna 2011 v 13:25 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Diplom za rychlou vlnu od Jerga.

29. dubna 2011 v 13:12 | Fanynka-Lukiho |  Diplomy,ceny
Za diplom děkuju Jerga.Jerga děkuji.

Diplomek za bleskajdu od Fufi.

28. dubna 2011 v 20:29 | Fanynka-Lukiho |  Diplomy,ceny
Za diplom děkuju Fufi.Fufi děkuji.

Ikony-Lukáš Adamec.

27. dubna 2011 v 21:18 | Fanynka-Lukiho |  Ikony

Diplom za bleskajdu od Fufi.

27. dubna 2011 v 19:32 | Fanynka-Lukiho |  Diplomy,ceny

Za diplom děkuju Fufi.Fufi děkuji.

Tragédie jménem taneční kolo.

26. dubna 2011 v 21:23 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Ve finále Česko Slovenské SuperStar bylo v neděli ještě osm finalistů a ani jeden z nich nepatří mezi vyznavače taneční hudby. Zcela logicky jim tedy produkce naservírovala téma s názvem Taneční kolo, a nikdo se tedy nemůže divit, že většina z nich skončila jak sedláci u Chlumce.

Po Heleně Zeťové si úvodní vystoupení vyzkoušel i další člen poroty a vzhledem k tématu není překvapením, že jím byl právě Rytmus. Prezentoval se směskou svých skladeb a nutno říct, že ačkoli taneční hudba nehraje v mém přehrávači příliš často, předvedl výborné vystoupení, které jako by symbolizovalo celou SuperStar - velká show se vším, co k tomu patří. Bohužel to byla jedno z mála povedených věcí onoho večera.
To, že tohle kolo bude hodně obtížné a že v něm půjde o to hlavně ho nějak přežít, se potvrdilo už v případě Petra Ševčíka, protože to, co předvedl s "I Like It" Enrique Iglesiase, byla jednoduše katastrofa. Neuzpíval ani hloubky, ve výškách se vysloveně trápil a obávám se, že to nebylo způsobené ani nefunkčním mikrofonem na počátku jeho vystoupení a ani tím, že taneční hudba není jeho šálkem čaje. Jediné, co lze považovat za pozitivní, byla velmi solidní rytmika a snaha vložit do toho kus energie.
O tom, že taneční hudba není šálkem čaje ani v případě Gabriely Gunčíkové, nemusím snad přesvědčovat nikoho. K tomu ještě dostala přidělenou nesmírně náročnou "Fireworks" Katy Perry, kterou sama Katy naživo neuzpívá. Gabriela ale předvedla, že se zazpívat dá. Sice netancovala, ale to jsem od ní snad ani neočekával. Skvělé byly především její přechody do vyšších poloh a refrény. Škoda jen že byla trošku nemocná a sama si moc nevěřila, jinak by byl výsledek ještě o něco přesvědčivější.
Ani Lukáš Adamec nedostal nikterak snadnou úlohu. Cee-Lo Green, který zpívá v originále "Crazy", tedy polovina dua Gnarls Barkley, je natolik originální zpěvák s ojedinělou barvou hlasu, že jakákoli jiná verze nebude už tak dobrá jako originál. I v podání Lukáše byla tak nějak příliš měkká, nicméně těžko to mohl zazpívat líp. Ve skutečnosti z téhle písničky vytěžil maximum a k tomu velmi překvapivě i slušně tancoval. Předvedl jednoznačně nejlepší výkon kola.
Alžběta Kolečkářová měla původně zpívat "Papa Was A Rollin' Stone" od The Temptations, pravda je ale taková, že nakonec zpívala "Killer / Papa Was A Rollin' Stone" George Michaela, kde z původní verze opravdu moc nezbylo. I to je možná důvod, že se mi Alžběta snad poprvé moc nelíbila. Navíc potom přišla chyba zmiňovaná porotou, kde se totálně rozešla s podkladem. Jsem přesvědčený, že kdyby Bětka dostala možnost zpívat původní verzi, dopadlo by to daleko lépe.
Klasiku "Over The Rainbow" znám určitě ve více jak třiceti verzích. Je to taková písnička, kterou si jednou musí zazpívat snad každý americký zpěvák. Michal Šeps dostal za úkol "zazpívat" aktuálně populární verzi Israela "IZ" Kamakawiwo'ola a byla v každém případě ta nejhorší, co jsem kdy slyšel. Krátkou chvilku to dokonce vypadalo, že mě překvapí a pokusí se normálně zpívat, ale potom opět přepnul na ten svůj opilecký styl a bylo vše ve starých kolejích, tedy tragiparodie. A jeho angličtina? Jak říká klasik: "To je hnus, velebnosti".
Myslím, že Simona Fecková měla oproti ostatním asi nejjednodušší úkol - zazpívat Madonninu "Hung Up". Bohužel toho vůbec nevyužila ve svůj prospěch, spíše naopak. Světla, geniálně vykradená Abba, hudební podklad, tanečnice i oblečení Simony - to vše bylo super, ale pak začala zpívat a celé to proměnila v totální nudu. Je úplně jedno, jestli zpívala falešně, ale nemělo to ani kousek energie ani kousek citu. Ledová královna se opět vrátila a překonala snad i Petra Ševčíka.
Produkce se v tomto kole evidentně mstila a do značné míry to odnesl Martin Kurc, který měl zazpívat "Livin' La Vida Loca" Rickyho Martina. Díky tomu se opět posunula laťka, jak špatně se dá zazpívat. Refrén upside inside out, to byl řev raněného zvířete, chyběla mu lehkost, rytmika a především temperament. Stejně jako Simona a Petr Ševčík ani on se zrovna netrefoval do tónů a písničkou se víceméně protrápil.
V případě posledního Martina Haricha jsem byl hodně zvědavý, jak se vypořádá s neskutečně obtížnou Mikovou "Grace Kelly", a mám z toho velmi smíšené pocity. Hodně se mi líbily sloky, kde bylo vidět, jak si zpívání užívá. Mělo to i docela šťávu a kapku přidala i francouzská verze. Na druhou stranu, falzetovým refrénům scházel nadhled a lehkost. Spíš to byl boj - dám to, nebo to nedám. Martin to bohužel nedal, protože ve výsledku zněl jako kreslená postavička. Přesto v mizérii celého kola to stačilo na velmi slušné umístění.
Když si to tak shrnu, pak jediné dva slušné výkony zaznamenali Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková, jakž takž se udržel i Martin Harich, ovšem ten zbytek, to byla hrůza a děs. Kdo by měl v pondělí vypadnout? Těžko říct, ale dost možná Petr Ševčík. Byl prvním, tedy snadno zapomenutelný, už po několikáté se mu nevedlo a přechod na velké pódium mu vůbec nesedl.

Jak to viděl Honza Průša

Dělat taneční kolo pro zpěváky, které taneční muzika vlastně vůbec nezajímá, je další ze schválností štábu připravujícího SuperStar. A tak šlo dnes vlastně o boj o přežití a zpěv písniček, které většině z vystupujících nic neříkaly.
Petr Ševčík nastavil laťku dostatečně nízko. Opravdu mu to nešlo, předvedl hrůzné amatérské vystoupení, kde nejvíc rušil jeho pokus zpívat níž, než je zdrávo. Naproti tomu Gábina Gunčíková ukázala, v čem je její síla. Dokáže zazpívat prakticky cokoliv, kde může vyznít její silný hlas, a ani nepoznáte, že ji ta písnička vlastně nebaví. Ještě o málo zábavnější byl následující Lukáš Adamec. Je stále lepší a lepší. Přirozený a svůj. "Crazy" dal jakoby mimochodem, zcela v pohodě a velmi dobře. U Alžběty Kolečkářové jsem si celou dobu říkal, co mi na tom nesedí. Plný hlas, výborně zazpívané, ale přesto nejisté. Až při komentáři Habery a Zeťové mi ale došlo, kde byl problém. Ani Michal Šeps nebyl ve své kůži. Pokusil se zazpívat normálně a byla to, kromě angličtiny s fantastickým nadhledem, nuda. Jenže dnes se nedařilo a další tři zpěváci měli zatlouct sakra dlouhé hřebíky do svých rakví. Simona Fecková je sice zlá a bez citu, ale v kontrastu k jejímu něžnému obličeji mě to docela i baví. V jejím "Hang Up" bylo nemálo chyb, ale rozhodně bych neřekl, že to byl průser (i když jak správně podotkl Tomáš, zpívala tu nejjednoduší věc večera). Martin Kurc neměl dostatek energie a temperamentu, kterou ta písnička (btw. nejlepší skladba večera) potřebuje, a tak to bylo šíleně unylé. I nezpěváci jako kreslení kocouři to zvládají mnohem líp. Martinu Harichovi asi jako jedinému jeho písnička sedla, snažil se užít si ji, ale vypadalo to jak od cirkusu. Rozhodně ale nešlo o nejhorší vystoupení večera, nicméně podruhé už bych to slyšet nechtěl. Po tanečním kole bych vyřadil Petra Ševčíka nebo Martina Kurce. Myslím si ale, že pryč půjde spíš Simona Fecková, i když její verzi "Don't Speak" bych příště slyšel docela rád.

Zdroj:Musicserver.cz

Profil:Lukáš Adamec.

26. dubna 2011 v 21:15 | Fanynka-Lukiho |  Videa

Poznejte blíže svého favorita! Přinášíme vám zpověď Lukáše Adamce! Ptali jsme se ho na nejrůznější zajímavosti - na první lásku, co ho dokáže naštvat, čeho se bojí i to, co by si vzal na pustý ostrov. Mnohem více se dozvíte ve videu!

První autogramiáda finalistů: Ruce rozcvičit a jdeme na to!

26. dubna 2011 v 21:14 | Fanynka-Lukiho |  Videa

Bratislava byla poctěna první velkou autogramiádou finalistů. Podívejte se s námi na šílenou atmosféru, která zavládla v centru hlavního města Slovenska.

Palo Habera vs. Lukáš Adamec.

26. dubna 2011 v 20:59 | Fanynka-Lukiho |  Videa

Medailon Lukáše Adamce PP 10.4.2011.

26. dubna 2011 v 20:58 | Fanynka-Lukiho |  Videa