Finalisté SuperStar o večírcích: Je to nuda a povinnost!

29. dubna 2011 v 13:55 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Zábava, smích, alkohol až do rána a vratké cesty ranní Prahou na hotel - tak by měly vypadat večírky SuperStar. Opak je ale pravdou. Znudění fi nalisté posedávají v křeslech a čekají, až padne půlnoc, aby mohli jít spát. "Musíme tady být, protože je to naše povinnost. Zábava tu ale není žádná," přiznávají potají finalisté...

Večírky, které se konají jako rozloučení s vyřazenými finalisty Česko Slovenské SuperStar, upadají. Dříve se na párty potkávali noví soutěžící s účastníky Super Star z předchozích ročníků a začínající zpěváky chodila podpořit celá porota. V poloprázdném prvním patře Hard Rock Café ale zábava skomírá týden od týdne.
"Soutěžící mají hrozně nabitý program, minulý týden byli v jednom kole, tak je to trochu zmáhá," vysvětlovala Blesku koordinátorka Lucie Juráčková. Věčný koloběh, který pro soutěžící trvá už několik měsíců, by byl náročný i pro staré harcovníky. Přesto v minulých soutěžích měli finalisté energie na rozdávání. "Je to bída, nikdo se tu nebaví. Každý kouká splnit povinnost a jít se bavit někam jinam," shodují se lidé ze štábu.

Důvod, proč se finalisté nebaví, je i v tom, že si na párty nesmějí vzít známé a rodinu. "Za každým finalistou jezdí rodina a kamarádi, kolikrát z velké dálky, chtěli by s nimi chvíli posedět. Oni ovšem na párty nemají přístup, protože je kapacita omezená," řekl Blesku jeden z členů štábu. "Soutěžící je potom oknem vyhlížejí a pokřikují na ně, většina se pak po anglicku vytratí," dodal.

Zdroj:blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fufi :) Fufi :) | Web | 29. dubna 2011 v 19:59 | Reagovat

Ahoj smer môj blogís maš tam dipláč :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama