Na hudebním trhu se objeví kompilace hitů od finalistů SuperStar.

30. dubna 2011 v 16:47 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Letos poprvé vychází kompilace hitů finalistů SuperStar ještě před samotným koncem soutěže. Album se na trhu objeví 7. května, agenturu Mediafax o tom v pátek informovala Alice Titzová ze společnosti Universal.
Album obsahuje 10 hitů od jednotlivých finalistů a také společnou píseň všech soutěžících s názvem Nevzdávám. Milovníci pěvecké soutěže se na desce dočkají skladeb Are You Gonna Go My Way (Lukáš Adamec), Cry Baby (Alžběta Kolečkářová), I Shot The Sheriff (Michal Šeps), Come Undone (Martin Harich), U And Ur Hand (Gabriela Gunčíková), Heaven (Martin Kurc), When A Look At You (Simona Fecková), This Is The Last Time (Petr Ševčík), You Had Me (Celeste Rizvana Buckingham) a Virtual Insanity (Matej Piňák).
Nahrávka bude k dispozici za 149 korun.
Moderátorskou dvojici druhé řady Česko Slovenské SuperStar tvoří Leoš Mareš a zpěvačka Tina. Pěvecké výkony soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Gabriela Osvaldová, Helena Zeťová, Pavol Habera a Rytmus.
První řada soutěže skončila 20. prosince 2009 a televizní diváci poslali nejvíce hlasů Martinu Chodúrovi z Ostravy. Vítězství mu přineslo titul historicky první Česko Slovenské SuperStar a kontrakt na 100 tisíc eur. Na druhém místě skončil Miroslav Šmajda z Košic. Vítěz vzešel z 11 575 soutěžících, kteří se v Česku a Slovensku přihlásili do castingů soutěže.
Zdroj:Mediafax.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama