SuperStar: Co Adamec doposud tajil? Je skvělý tanečník!

30. dubna 2011 v 16:50 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
V 3. finálovém kole se osm finalisté museli poprat kromě zpěvu také s taneční choreografií. Toto kolo však porota ohodnotila za zatím nejhorší v historii SuperStar.


Na taneční kolo finalisté SuperStar asi v dobrém vzpomínat nebudou. Kromě Gabika Gunčíkovej a Lukáše Adamce totiž všichni ostatní od poroty dostali pořádnou dávku kritiky a kat poroty Habera dokonce na základě jednotlivých výkonů tento večer označil za nejhorší v historii SuperStar.

Finalisté kromě písní předvedli také své taneční schopnosti. V pondělí však soutěž jeden z nich definitivně opustí. Svého favorita stále můžete podpořit SMS hlasem av pondělí večer o 20 hod nezapomeňte sledovat TV Markíza, kde padne jméno toho, který obdrží nejméně hlasů.

Během třetího finálového večera zazněly v podání finalistů tyto písně:

PETER Ševčík: I like it: Enrique Iglesias

GABRIELA GUNČÍKOVÁ: Firework: Katie Perry

LUKÁŠ Adamec: Gnarls Barkley: Crazy

Alžběta KOLEČKÁŘOVÁ: Pappa Was A Rolling Stone: George Michael

MICHAL ŠEPS: Somewhere over the rainboiw: Israel "IZ" Kamakawiwo

SIMONA Fečková: Hung up: Madonna

MARTIN KURC: Livin La Vida Loca: Ricky Martin

MARTIN Harich: Grace Kelly: Mika

Čas. cs vám přinesl ONLINE

přenos z 3. finálového kola Česko Slovensko hledá SuperStar

22:46 Leoš Mareš prozradil, že následující kolo se bude nést v rockovém znění a představil i písně, které finalisté zazpívají. Jeden z nich však svou píseň už neodspieva. Kdo to bude? Jméno finalistu, který soutěž opustí se dozvíme již zítra večer o 20 hod. na Markíze. Následuje rekapitulace a po ní se už moderátoři loučí s diváky a uzavírají dnešní finálové kolo. I Čas.sk děkuje za pozornost a přeje příjemný velikonoční večer.

22:43 Leoš Mareš se ptá poroty na celkový dojem z večera. První odpovídá Paľo Habera, kterému se dnešní večer vůbec nezamlouval: "Sedím v porotě popáté a toto byl nejhorší večer co se výkonů týče."

22:39 Máte mezi finalisty svých favoritů

? Podpořte jejich esemeskou, neboť dnešní večer byl opravdu náročný.

22:37 Paľo Habera začal hodnocení s tím, že dnes si asi spletl soutěž a na margo Martinovo zpěvu říká: "Ten falzet to bylo jak páření žab v močále v New Orleans. Vůbec se mi to nechce hodnotit." Gábině Osvaldové jeho výkon naopak bavil.

22:31 Martin Harich zpívá úvod písně v libozvučným francouzštině!

22:26 Po reklamní pauze zazpívá dnes již poslední finalista Martin Harich. Zpívat bude píseň Grace Kelly, kterou nazpíval slavný Mika. Leoš Mareš očekává obrovskou show, ale zároveň se Martina ptá, zda se po dosud padlých hodnoceních nebojí jít před porotu. V zápětí dodává: "Dnes by porota polovinu zpěváků vyhodila."

22:22 Při rozhovoru s Tinou Martinu po negativním hodnocení poroty vůbec není do řeči. "Promiň, ale já nerad mluvím." "Ani se mnou?" ptá se ho Tina. "Promiň, ale ne." utvrzuje ji Martin. "Tak dobře. Nemusíme se mluvit. Vlastně už se nikdy nemusíme mluvit." reaguje trošku uraženě moderátorka.

22:17 "Myslím, že je to docela povedená písnička, akorát by ji měl zpívat jiný zpěvák. Jediné, co bylo na tvém zpěvu dobré, byl příchod přes ty dveře, ostatní bylo všechno špatné. Nejhorší vystoupení" nešetří

kritikou Paľo Habera.

22:14 Martina Kuře doprovázejí sexy tanečnice a také on sám je nastajlovaný jako známý zpěvák Ricky Martin.

22:12 Zpívat bude Martin Kuře. Tina však omylem řekla, že zazpívá Martin Harich. Správně

jméno je Martin Kuře, který zpívá rytmickou píseň od Rickyho Martina: Livin La Vida Loca.

22:10 "Dnes máme špatně naladěnou porotu, nebo jsou špatně naladěni naši finalisté?" přemýšlí Leoš Mareš. "Špatná je pořád porota," uklidňuje ho Tina.

22:00 Mezi porotou se rozproudila debata na téma zpívání populární Madonny. Helena Zeťová s jistotou tvrdí: "Madonna neumí zpívat!"

21:58 "Bylo to falešné," hodnotí Helena Zeťová. Ani Paľo není její výkonomúplne nadšený: "Simona, tvá osobnost se na jevišti nevyvíjí. Ty sice můžeš být dobrá zpěvačka, ale když jsi se s tím nenarodila, nic s tím neuděláš. "

21:51 Zpívat přichází Simona Fecková. Zazpívá píseň Hung Up od Madonny. Předvede i podobnou taneční choreografii jako fenomenální Madonna?

21:49 Michal sepse během rozhovoru s Leošem Marešem přiznává, že je nábožensky vychován a dnes jej rodiče na místo zkoušení vzali do kostela na mši.

21:47 "Jakmile se připojuješ zpívat normálně dostáváš se do amatérských vod. Na prd. Špatné." ohodnotil jeho výkon Paľo Habera. Další krirtiky se dočkal i od Rytmuse: "Ty jsi tu písničku Zcela znehodnotil."

21:41 Michal sepse navodil svým vystoupením atmosféru Hawajských ostrovů v celé pražské Incheba aréně.

21:40 Michal sepse zazpívá píseň Somewhere over the rainboiw od Israel "IZ" Kamakawiwo.

21:27 Tina během rozhovoru opět vytahuje Alžbětin vztah s Michalem sepsí: "Vy byste spolu opravdu chtěli mít společnou zbu?" Alžběta v zápětí reaguje: "Už zase toto?"

21:24 "Alžběta toto bylo tvé první nejisté vystoupení. Celou dobu si nebyla ve frázování", zkritizoval její výkon Paľo Habera. Rytmusovi i Gábině Osvaldové se naopak její výkon zcela zalíbilo.

21:20 Alžběta v úvodu písně sedí na královském trůně a kolem ní tančí tanečníci. Postupně se přidává a tančí s nimi.

21:17 Následuje vystoupení Alžběty Kolečkářovej s písní Pappa Was A Rolling Stone od George Michaela.

21:15 "Leoš, ty pořád flirtuje s tím Adamcem!" odkazuje mu Tina. "Ale přeji vám to."

21:10 Porota hodnotí výkon Lukáše Adamce. "Byl to úplně brilantní skvělý výkon," chválí ho Gábina Osvaldová. Helena Zeťová pochlubila i Lukášovo taneční vystoupení. "Bylo to fakt dobré, výborné vystoupení. Jsi Pan zpěvák a pokud bych to měl porovnat s Gabrielem tak jste jedna jedna," pochválil zpěváka Paľo Habera. I Rytmusovi se líbilo, že Lukáš předvedl, že umí i tančit a při tom si zachoval vysokou kvalitu zpěvu. Ze srandy však Lukášovi říká: V tom tričku ti začíná vynikat kotlík. Na co však Leoš Mareš hned dodává: "Že právě Rytmus říká, že ti vyčuhuje kotlík, když on nosí pod tričkem velký kotel."

20:55 Dalším zpívajícím finalistou je Lukáš Adamec. Zazpívat píseň Crazy od Gnarls Barkley. V dokrútke ho taneční choreograf pochlubil, že je velmi chytrý. Dočkáme se konečně i nějakého zajímavého tanečního vystoupení?

20:50 V dokrútke Gabika sama přiznává, že to není zcela její styl, a že ani v tanci nikdy nevynikala. V sexy legínách a krátkých šatech jí to na jevišti opět velmi sluší. Rytmus se Gabika ptá, v jakém stylu by chtěla zazpívat své CD. Gabika odpovídá jednoznačně, že v rockovém. Dozvídáme se, že Gabika je nemocná, přesto se to v jejím zpěvu vůbec nedalo rozpoznat. "Když někdo umí, tak umí. Ty jsi ten těžký refrén zazpívala tak, že mi padly galuty. Jsi výborná, ale trošku více

prodej ten svůj sexappeal. Jsi krásná a zpíváš fantasticky. "Ohodnotil její výkon kat poroty Paľo Habera.

20:45 Zpívat přichází oblíbená Gabika Gunčíková píseň od Katie Perry: Firework.

20:42 Petr Ševčík není příliš do řeči. Leoš Mareš se ho ptá, zda si nemyslí, že je to kvůli tomu, že si ostříhal vlasy a právě tento krok mu přinesl smůlu, jak se o tom píše v jedné bajka. Petr uznává, že to může být pravda.

20:40 "Asi jsem tě první dvě kola prechválil, ale asi jsem se netrefil, protože poslední tři kola zpíváš jako z Prčice. Jedinou věc, kterou si zazpívat správně bylo to" Baby I like it ". Ostatní všechno špatně." ohodnotil jeho slabý výkon Paľo Habera. I ostatní porotci Petrov výkon nemilosrdně odsoudili.

20:35 Jako první dnes večer přichází zpívat Petr Ševčík. Zpívá píseň I like it od Enrique Iglesiase. V pozadí vystupuje taneční skupina. Petr zatím nějaké Etra taneční kreace nepředvedl.

20:30 Po krátké reklamě pokračujeme v show. Leoš Mareš ještě poprosil Tinu, aby zazpívala pro jeho mámu, která má dnes narozeniny. Všechno nejlepší!

20:25 Po úvodním vystoupení moderátoři odstartovali dnešní večer. Tina ještě dodává, že v publiku sedí i známé tváře slovenské showbyznysu jako Kuly z Desmodu zda bývalá misska Magda Šebestová. "Here we go!" otevírá dnešní večer Leoš Mareš. Následuje však krátká reklamní pauza.

20:23 Zdá se, že Rytmus má své fanoušky v publiku. Na pódium přicházejí i moderátoři Tina a Leoš. Rytmus a Tina se přivítali přátelským polibkem. Na Leošovy výzvu zazpívají refrén společné písně Příběh.

20:16 Čeká vás noc plná tance. Uvidíme osm tanečních představení. Kromě finalistů však areálu nedělního vystoupení přichází zazpívat i Rytmus, který představuje svou tvorbu.

20:13 SuperStar právě začíná. V dokrútke se dozvídáme, jak trávili poslední týden finalisté. Moderátoři přivítali publikum i diváky krátkým rapem. Tina má na sobě krátké sexy růžové šaty a Leoš Mareš vyniká v žluté bundička, kterou má oblečenou na tyrkysovém tričku. I oblečení moderátorů předpovídá pestrý finálový večer.

19:50 Vítáme vás při sledování ONLINE přenosu třetího finálového večera Česko Slovensko hledá SuperStar. Čas.sk vám minutu po minutě přináší nejdůležitější momenty dnešního večera ze pěveckého pódia i ze zákulisí soutěže. Dnes večer kromě finalistů svou show předvede i kontroverzní raper Rytmus. Pražská Incheba se již pomalu zaplnila ao malou chvilku se rozpoutá finálové kolo v stylu moderních tanečních písní. Máme se na co těšit!

Zdroj:CAS.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majkaf Majkaf | 23. května 2011 v 19:43 | Reagovat

Zkus taky své štěstí v SMS soutěži http://smskni.cz/ , kde za 1 SMS můžeš vyhrát peníze, zájezdy nebo třeba nový notebook. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama