Favorit SuperStar Lukáš Adamec má velký problém: Nahé fotky s kamarádem .

20. května 2011 v 14:14 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Lukáš Adamec nemá s nahotou sebemenší problém.

Lukáš Adamec nemá s nahotou sebemenší problém.

Největšího favorita na vítězství v druhé řadě Česko Slovenské SuperStar Lukáše Adamce zradili jeho nejlepší kamarádi. V roce 2008 se tento mladík rozjel na soukromé párty. Dnes se mu to vrátilo jako bumerang. Jeho nejbližší totiž zpeněžili velmi intimní fotografie z jeho soukromí.
Když se mladý Slovák svými výkony stal největším favoritem na vítězství, neváhali a prodali jeho choulostivé snímky. Nejmenovanému českému bulváru střelili za několik desítek tisíc fotografie, na kterých Adamce osahávají jeho kamarádi. A nejen to. Mladý rocker je na snímcích zvěčněn v rouše Adamově.
"Fotky jsou z párty na chalupě v turistické oblasti Soroška na východě Slovenska. Lukáš byl pěkně opilý," napsal v e-mailu Lukášův dnes asi již bývalý kamarád s tím, že se zpěvákův rozkrok na párty stal poutním místem jeho rozjetých kamarádů.
"Nejsem na kluky. Mám holku, takže doufám, že si to lidé nebudou myslet. Jednoduše jsme slavili a trošku se to rozjelo. Víc bych v tom nehledal," řekl Adamec deníku Aha!. Jeho slova potvrzují i inkriminované fotografie. Na jedné z nich totiž drží v rukou dvě láhve tvrdého alkoholu. A nasává rovnou z nich.

Lukáš Adamec je hrdý na svou zem. Otázkou je, jestli se bude pyšnit i nahými fotkami.
Lukáš Adamec je hrdý na svou zem. Otázkou je, jestli se bude pyšnit i nahými fotkami.


Zdroj:Super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama