SuperStar:na testu HIV.

11. května 2011 v 9:44 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Finalisté SuperStar se zapojili do boje proti AIDS a ochotně podstoupili preventivní testování na HIV. Petr Ševčík zkolaboval.
Jeden z finalistů Česko Slovenské SuperStar Petr Ševčík dnes s dalšími finalisty podpořil nový rychlotest na HIV a udělalo se mu nevolno.
"Z krve se mi zle neudělalo, to bylo tím, že jsem celý den nic nejedl a nepil. Zamotala se mi hlava. Občas se mi to stává. Chvilku jsem si tu sedl a už je mi lépe," přiznal Ševčík, který také podstoupil Insti rychlotest. Spolu s ním se na akci objevil i zamilovaný páreček Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová.
Účastníci superstar se poprvé zapojují do kampaně v boji proti AIDS - 3
Finalista SuperStar Petr Ševčík (druhý zprava) se v lékárně zhroutil.
"Zatím jsem neměl odvahu do testu jít, ale kvůli Alžbětě bych udělal cokoli," přiznal Michal, který zatím v soutěži Česko Slovenská Superstar pokračuje, ale na výhru si rozhodně zuby nebrousí.
"Myslím si, že na vítězství nemám šanci a ani po ní netoužím. Chci dělat věci, které mě baví a myslím si, že kdybych vyhrál, tak bych se musel moc podřizovat a to já neumím," dodává Šeps, který se už těší, jak vezme svojí Alžbětu na prázdniny pod stan.
Účastníci superstar se poprvé zapojují do kampaně v boji proti AIDS - 4
Testování prováděli doktor Radim Uzel a Miss Jana Doleželová, majitelka lékárny.

"Těším se na léto, ale musím se hodně učit, protože v září maturuji, takže se budu věnovat škole," prozradila Kolečkářová, která včera ze soutěže vypadla.
Do testování nového produktu Insti, který dokáže odhalit výsledek testu za neuvěřitelných šedesát vteřin, se zapojili vedle Ševčíka, Kolečkářové a Šepse také Klaudia Pappová, Martin Harich, Simona Fecková či Monika Povýšilová.
Účastníci superstar se poprvé zapojují do kampaně v boji proti AIDS - 5
Účastníci SuperStar se poprvé zapojili do kampaně v boji proti AIDS.
Do lékárny Palladium, která patří MISS ČR Janě Doleželové, zavítal i novopečený otec, zpěvák Vlasta Horvát. "Rozhodně podporuji takovouto věc a nechal jsem se pod pana doktora Radima Uzla otestovat. Byl jsem především zvědavý a také hrozně nervózní."
"I když člověk o sobě nepochybuje, stejně má černé představy. Test mi vyšel jako všem negativně a jsem rád, že jsem mohl jít vzorem. Každý, kdo má nějaké pochyby, by rozhodně měl jít na takovýto test," přiznal Vlasta, který hned po akci spěchal na schůzku s producentem nového CD.
Účastníci superstar se poprvé zapojují do kampaně v boji proti AIDS - 7
Některým odběr krve nevadil a nezhroutili se.
Akci moderoval producent kampaně Celebrity proti AIDS a režisér Petr Jákl, který se nechal taktéž otestovat, a to přímo krásnou modelkou a lékárnicí Janou Doleželovou. "Zapojit se do osvětového projektu a nechat se opíchat krásnou Janou, co víc si přát," řekl na závěr s humorem sobě vlastním Petr.
Zdroj:tn.cz
Na fotkách není Lukáš Adamec.Asi se toho nezůčastnil.Ale i tak vám tu článek dám jen tak pro zajímavost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama