Červen 2011

Fotečky-Lukášek a Martínek.

30. června 2011 v 18:50 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Vysvědčení.

30. června 2011 v 10:28 | Fanynka-Lukiho
Vysvědčení.Dnes se podávalo vysvědčení.Tak co jste dostaly?Máte vyznamenání?Začaly nám prázdniny.Přeji vám všem překrásné prázdniny.

Lukáš Adamec:Bolí mě ruce!

29. června 2011 v 19:36 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Lukáš Adamec se fotí ze studenty.

29. června 2011 v 19:33 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Vítěz SuperStar Lukáš Adamec: Odchod z domova mi otevřel oči.

24. června 2011 v 17:29 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
A máme zase novou ČeskoSlovenskou SuperStar - rodáka z východoslovenských Košic Lukáše Adamce. Že ve velkém finále porazí všemi favorizovanou rockerku a navíc sexbombu Gabrielu Gunčíkovou, netipovali ani sázkaři, ani čtyřčlenná porota soutěže. Dokonce i samotný Adamec byl ze svého triumfu dlouho v obrovském šoku.
Lukáš Adamec

Vůbec jsem tomu nevěřil. Vůbec!" kroutí dokola hlavou při vzpomínce na okamžik, kdy z úst moderátora Leoše Mareše uslyšel větu: Vítězem ČeskoSlovenské SuperStar se stává Lukáš Adamec!
"Byl jsem přesvědčený, že to vyhraje Gábi. Zasloužila by si to. Byl jsem fakt velmi, velmi překvapený a šťastný zároveň," popisuje své pocity čtyřiadvacetiletý zpěvák, který se s krásnou Gábinou Gunčíkovou během soutěže velmi spřátelil. I proto ho vlastní úspěch vzhledem k ní trochu mrzel.
"Ale hlasovali lidi. Já to nemohl ovlivnit. (Jemu přišlo 51,7 procenta SMS hlasů, Gábině 48,3 procenta - pozn. red.) Takže sám sobě nemůžu nic vyčítat," obhajuje se.
Když ho Leoš Mareš vyhlásil za vítěze, nejdřív mu nevěřil. Myslel jsem si, že to je nějaká bouda, aby byl závěr napínavější, tvrdí Lukáš. Na snímku vlevo spolumoderátorka soutěže Tina.
Gábina to má v hlavě srovnané:
Ale ani Gabriela nepřijde zkrátka. Lukáš se totiž rozhodl věnovat jí deset procent ze své dvouapůlmiliónové výhry. "Na jedné párty po přímém přenosu jsme žertovali, že vítěz dá tomu druhému půlku. Nakonec jsme se zcela vážně dohodli na deseti procentech," tvrdí Lukáš.

S Gábinou si padli do oka až během přímých přenosů. "Když nás bylo čtyřiadvacet, tak jsme sotva prohodili pár slov. Nebyla ani šance se lépe poznat se všemi finalisty. Ale jak jsme postupovali dál a dál, zjistil jsem, že poslouchá hudbu, která se líbí i mně. Začali jsme si víc povídat, a tak to vyplynulo," říká s tím, že na Gábině ho zaujala hlavně její inteligence a pohotovost.
"Na to, že jí je sedmnáct, je velmi vyspělá, hodně přemýšlí. Prostě to má v hlavě srovnané. V tom mi je sympatická."
S Gabrielou Gunčíkovou si rozumí jak po muzikantské stránce, tak i po té lidské. Nebráním se myšlence, že bychom s Gábi v budoucnu nazpívali nějaký duet, tvrdí.
S Gabrielou Gunčíkovou si rozumí jak po muzikantské stránce, tak i po té lidské. Nebráním se myšlence, že bychom s Gábi v budoucnu nazpívali nějaký duet, tvrdí.
FOTO: Michaela Feuereislová
Že by šlo ale o něco víc než jen o čisté přátelství, rezolutně zamítá. Není divu, vždyť je také čerstvě zamilovaný. Tři měsíce chodí s o čtyři roky starší Petrou.

Vysílání prospal na gauči:

Sice se s Petrou znají už od svých jedenácti let, jiskra mezi nimi ale přeskočila teprve nedávno. A zřejmě to byla jiskra pořádná, protože Lukáš přiznává, že jejich vztah je velmi intenzivní. Dokonce se nebrání myšlence na rodinu.
Nežárlila jeho přítelkyně na Gábinu? "Rozhodně neměla na co. Protože se s Gábinkou znají. Seznámil jsem je," tvrdí čerstvý milionář, který se hned následující den po svém triumfu postaral o pořádné povyražení a průšvih zároveň.
Nepřišel totiž do Snídaně s Novou ani do rádia. A nikdo nevěděl, kde je. Nedorazil ani na dohodnutý termín našeho rozhovoru. Přispěchal až o tři hodiny později, s kruhy pod očima vypovídajícími o velké únavě. I během povídání si několikrát postěžoval na vyčerpání, což se podepsalo i na jeho náladě. Jindy tak veselý a příjemný mladík tentokrát úsměv na tváři vyloudil jen zřídkakdy.
S o čtyři roky starší Petrou chodí teprve krátce. Jejich vztah je podle jeho slov velmi intenzivní.

"Kam jsem se po posledním finále ztratil? Ten den jsme byli od osmi od rána až do večera v hale. A přenos byl velmi dlouhý a namáhavý. Navíc potom byla párty pro novináře, kde jsem hodinu a půl stál a stále mluvil. Což bylo také dost úmorné. A pak byl ještě večírek se štábem. No, a když jsem šel na toaletu, uviděl jsem gauč, do kterého jsem zaparkoval. Vzbudil jsem se až v devět hodin ráno. Horkem. Prostě jsem měl tvrdý, spokojený a krásný spánek," vysvětluje.

S logem své kapely na prsou

Na rozdíl od ostatních soutěžících se Lukáš do SuperStar nepřihlásil s cílem vyhrát. Jeho hnací motor byl jiný. "Chtěl jsem zviditelnit svou kapelu." Proto si na casting i na další natáčení oblékal triko s logem své rockové skupiny Siempre.
S postupem do semifinále prý vůbec nepočítal, natož pak s účastí ve finále. "Když jsem se tam dostal, bylo to maximální promo kapely. Větší jsem si snad přát ani nemohl."
Že půjde do SuperStar, se rozhodl kvůli tomu, že se Siempre zůstali stát na mrtvém bodě. A chtěli se posunout někam dál. Jak tvrdí, do vyššího levelu. Chyběla jim ale dostatečná propagace. "Věděli jsme, že silným médiem je televize. Tak jsme toho chtěli využít. A vyšlo to."
S kapelou Siempre Lukáš zpívá dva a půl roku. Do SuperStar se přihlásil především proto, aby toto hudební těleso víc zviditelnil.

Lukáš se dušuje, že své hudebníky za jiné nevymění, jak občas u vítězů podobných soutěží bývá zvykem. Jednak proto, že jeho kolegové jsou dle jeho slov "pořádnými dříči". Navíc se z nich za dva a půl roku, co spolu hrají, stali i skvělí kamarádi. A taky jim Lukáš za hodně vděčí. Vždyť právě oni ho mnohému naučili. "Třeba jak vystupovat a chovat se na pódiu, jak píseň prodat a zbavit se paniky," vypočítává.

Mistr Slovenska ve vodním pólu:

Hudbě se Lukáš věnuje už od dětství. Rodiče ho jako malého kluka postavili před hotovou věc - bude chodit do základní umělecké školy. Jen si měl vybrat, na jaký nástroj se chce učit. Zvolil si piano, protože ho měli doma. "Určitě mě bavilo. Ale čtyři roky cvičení etud a různých klasických skladeb? To pak trochu začne otravovat. Přesto jsem se učil devět let. Pak ještě dva roky na elektrické klávesy."
Určitě jsem během soutěže přemýšlel, že bych odešel, protože to bylo velmi namáhavé. Ale velmi rychle jsem se vzpamatoval. Byla by to zrada vůči lidem, kteří posílali hlasy, konstatuje.
A k tomu hrál za dorost vodní pólo. Úspěšně. Několikrát se s týmem stali mistry Slovenska a navíc ještě dva roky strávil ve slovenské reprezentaci. Jenže mu nezbýval čas na nic jiného.
"Byly doby, kdy jsme v létě měli i třífázové tréninky. Ráno, přes oběd a večer. O víkendu bylo buď volno, nebo zápas. Je to náročný sport," upozorňuje. Sekl s ním ve druhém ročníku ekonomické fakulty na Technické univerzitě v Košicích. Uvědomil si totiž, že se vodním pólem v budoucnu stejně živit nebude.
"Není to sport, který by byl finančně lukrativní," podotýká. Navíc dospěl k názoru, že by měl začít už někde pracovat.

Chodil jsem na párty a pařil

Všechno se seběhlo v době, kdy ho táta vyhodil z domova. K tak přísnému rozhodnutí dospěl poté, co Lukáš odmítal napravit své nerozvážné chování. "Nenazýval bych to rebelstvím. Byl jsem normální klasický puberťák, který se vracel domů pozdě večer. Chodil jsem na párty a pařil. Prostě jsem se choval tak, jak jsem se choval." Víc už se k tomuto tématu nechce vracet.
Nicméně přiznává, že odchod z domova mu otevřel oči. "Byly chvíle, kdy jsem se opravdu cítil velmi sám," svěřuje se. Postarat se o sebe dokázal. "Musel jsem si ale zvyknout skloubit práci se školou. A musel jsem myslet na to, že je třeba zaplatit nájem a ještě aby mi zbylo na jídlo." Tehdy začal prodávat ve sportovním obchodě. Na tříčtvrtinový úvazek. S penězi vystačil. Ale na velké šetření to nebylo.
Sice studuje ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Košicích, svoji budoucnost však spojuje především s hudbou.
Teď mu na účet poputuje finanční injekce ze SuperStar. Za tu si plánuje koupit vlastní byt. I když trochu pochybuje, že mu to bude stačit. Protože část peněz chce ještě investovat do své kapely a koupit něco svým nejbližším.
A co plánuje do budoucna? Rozhodně koncerty a hlavně dodělat školu. Ještě musí napsat diplomovou práci a udělat státnice.
"Diplomku píšu na téma diskriminace zaměstnanců na pracovišti. Závěr je ale jasný. Každý diskriminaci v práci pociťuje. Bohužel je to tak. Všichni zaměstnavatelé nějakým způsobem omezují své zaměstnance, kteří jim to trpí. I já bych to trpěl. Protože bych jinak neuměl přežít."
Zdroj:Novinky.cz

Zajímavosti o Lukášovi Adamcovi:

24. června 2011 v 17:26 | Fanynka-Lukiho
-Když ho Leoš Mareš vyhlásil za vítěze, nejdřív mu nevěřil. Myslel jsem si, že to je nějaká bouda, aby byl závěr napínavější, tvrdí Lukáš.

-S Gabrielou Gunčíkovou si rozumí jak po muzikantské stránce, tak i po té lidské. Nebráním se myšlence, že bychom s Gábi v budoucnu nazpívali nějaký duet, tvrdí.

-Lukáš chodí čtyři roky starší Petrou chodí teprve krátce. Jejich vztah je podle jeho slov velmi intenzivní.

-S kapelou Siempre Lukáš zpívá dva a půl roku. Do SuperStar se přihlásil především proto, aby toto hudební těleso víc zviditelnil.

-Určitě jsem během soutěže přemýšlel, že bych odešel, protože to bylo velmi namáhavé. Ale velmi rychle jsem se vzpamatoval. Byla by to zrada vůči lidem, kteří posílali hlasy, konstatuje.

-Sice studuje ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Košicích, svoji budoucnost však spojuje především s hudbou.

Lukáš Adamec: Nejsem zrovna romantik!

22. června 2011 v 20:33 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec

Jako jeden z mála finalistů jste byl už před SuperStar zadaný. Prozradíte nám něco o své přítelkyni Petře (28)? "Chodíme spolu sice krátce, ale známe se od mých 11 let, protože je to sestra mé nejlepší kamarádky a spolužačky z gymnázia."

Jste do ní zamilovaný?
"Jasně! Ale nepotrpím si na žádnou sladkou romantiku..." (směje se)
Jaké ženy se vám vlastně líbí?
"Nemám nějaké fyzické parametry. Musí mít jiskru!"
Před několika dny obletěly média vaše fotky z opileckého večírku. Jak vám bylo?
"Bral jsem to v pohodě. Ale pořád přemýšlím, kdo z kamarádů ty fotky vynesl..."
Vzpomínáte si na tu akci?
"Byla to akce na konci školního roku. Sešli jsme se na chatě parta přátel a hodně jsme pili. Bylo mi dvacet let."
A co snímek, jak vám kamarád na večírku sahá do kalhot?
"Je to momentka. Absolutně o nic nejde, nic to neznamená! Měli jsme upito a bavili jsme se..."
Lukáš Adamec
  • Věk: 24
  • Město: Košice
  • Zájmy: zpěv, kapela, různé sporty
  • Zkušenosti: Absolvování několika koncertů.
  • Úspěch: Zpěv v kapele s perfektními hudebníky a CD.
Zdroj:Aha!

SuperStar Adamec o paření, zvracení a milionové výhře.

22. června 2011 v 19:35 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Soutěž Česko Slovenská SuperStar je už za námi, ale teprve teď se ven dostávají pikantnosti, které ji doprovázely. "Já se vožeru, až se pobleju," se smíchem parodoval Leoš Mareš (35) v ranním vysílání na Evropě 2 prohlášení vítěze soutěže Lukáše Adamce (24).
Společně s Patrikem Hezuckým se trefovali do jeho tajemného zmizení po soutěži a vyptávali se, jestli se mu jeho předsevzetí" povedlo naplnit.
"Ne, dřív se mi povedlo usnout v šatně," přiznal Adamec důvody, proč se nedostavil na domluvené rozhovory. Společně oživili vzpomínky na finále a Leoš připustil, že přestože fandil Lukášovi, byl ovlivněný hlasem lidu natolik, že mu přestal věřit a očekával vítězství Gábiny. Jeho šok nad obálkou se jménem vítěze se mu proto podařilo skrýt jen stěží.
Stejně překvapený byl i Adamec, který po svém vítězství slaví v rodných Košicích prakticky nonstop. Zažívá ale i první stinné stránky slávy. "Fyzicky jsem neměl šanci zvládnout pět večírků najednou, všichni chtěli pít a oslavovat. Tak jsem utekl a pak jsem dostával sms typu - Čo ti jebe?"
Jestli si slovenský zpěvák zvykne na život celebrity, kde party střídá party, je ve hvězdách. Zatím si může jen půlku výhry ze sto tisíc eur, jejíž převzetí dnes v rozhovoru na Evropě 2 přiznal.
Zdroj: Blesk.cz


Fanklub Lukáše Adamce.

18. června 2011 v 18:48 | Fanynka-Lukiho

Jestli jse chceš zapsat.Tak tohle vypiš.
1.Přezdívka.
2.Tvůj blog.
3.Dáš si klikací ikonku na blog!OK.


Další klikací ikonka na můj blog.Klikací ikonku jsem dělala sama!

18. června 2011 v 12:35 | Fanynka-Lukiho |  Klikací ikonky

Co na klikací ikonku říkáte?

Klikací ikonka na můj blog.Klikací ikonku jsem dělala sama!

16. června 2011 v 15:00 | Fanynka-Lukiho

Co na klikací ikonku říkáte?

Neúprosní Češi: Mira Šmajdu milují, vítěze Adamce nechtějí!

14. června 2011 v 18:53 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
To je paradox! Vlasatý Miro Šmajda (22) je oblíbenější v Čechách, než ve své rodné zemi.

Lukáš Adamec na rozdíl od něj zřejmě své populární místečko v Čechách nenajde. Loňský skoro vítěz Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda, který se umístil na druhém místě, nemá o kšefty a práci nouzi. Pro velkou vytíženost a nabitý program přerušil studium na Technické univerzitě v Košicích. "Nabídky se mi jen hrnou. Jen tak-tak se mi to podařilo rozvrhnout na dny," pochlubil se Miro Času.sk krátce po skončení SuperStar.
Na rozdíl od letošního vítěze Česko Slovenské SuperStar Lukáše Adamce (24) je Miro v Čechách velmi oblíbený a milovaný. S Adamcovou popularitou to bude v Čechách zřejmě jinak. Češi ho totiž nechtějí! Své zázemí fanoušků má především na Slovensku.

V Česku jej nepovažují za SuperStar, tvrdí, že posílání hlasů bylo matoucí. Uvidíme, zda si Adamec dokáže vytvořit popularitu i v Česku a bude pokračovat ve Šmajdových stopách. Možná by se košičtí kluci měli setkat a vyměnit si pár tipů.

Zdroj:Cas.sk


Adamec si na milion ze SuperStar rok počká!

14. června 2011 v 18:17 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec


Polovinu výhry za vítězství v Česko Slovenské SuperStar má Lukáš Adamec (24) v kapse. 100 000 eur pohromadě ale jen tak neuvidí. I když mu minulý týden na bankovní účet dorazila polovina částky 50 000 eur, na druhou půlku si bude muset počkat. Celý rok! "Podle smlouvy mu bude vyplacena do jednoho roku a část výhry si bude muset odpracovat," prozradil Blesku zdroj z televize Nova.
Obavy o to, zda Adamec peníze vůbec uvidí, Novu přiměly k rozhodnutí, že polovinu dostane dokonce před termínem vyplacení. "Podle mě mi nikdy nedojdou na bankovní účet, a pokud ano, tak to bude za hodně dlouho," řekl Blesku Adamec krátce po svém úspěchu v pěvecké soutěži. Včera se ale jeho konto rozrostlo o 50 tisíc eur, což je v přepočtu jeden a čtvrt milionu korun. Bohužel z něj hned bude muset ukrajovat.

Ještě ve finálových kolech mezi sebou Adamec a Gabriela Gunčíková (17), která skončila jako druhá, totiž uzavřeli dohodu, že si peníze rozdělí. "Co jsem slíbil, za tím si stojím, a Gábině dám slíbených 10 procent z výhry," obohatí tak Adamec Gunčíkovou o 250 tisíc korun.

Na vlastní sny, jako je byt v Košicích a investice do skupiny, mu ale zatím nezbude. "Počítal jsem s tím. Budu rád za přízeň fanoušků a snad se mi nějaké nabídky pohrnou," je nad věcí Adamec. Podobně jako on zažíval pocity rozčarování i vítěz první řady Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr, kterému peníze za výhru přišly ve dvou splátkách. I svalnatí akrobaté Dae Men z talentové show Česko Slovensko má talent čekali na svou výhru, byla jim vyplacena až poslední den lhůty, tedy 120 dní ode dne vítězství.

Zdroj:Blesk.cz