SUPERSTAR Lukáš Adamec: BOJÍ SE O SVOU BUDOUCNOST!

22. září 2011 v 11:35 | Fanynka-Lukiho |  Lukáš Adamec
Před třemi měsíci vyhrál sympatický Košičan soutěž Česko Slovensko hledá SuperStar. Díky tomu momentálně nemá problémy s uživením se, jenže to se může rychle změnit, proto se Lukáš poohlíží po nějaké obyčejné práci.
Lukáš měl náročné prázdniny. Spolu se svou kapelou Siempre odjezdil několik koncertů. Stihl nahrát první singl. Úspěšně dokončil studium vysoké školy a je z něj inženýr ekonomie.

V oboru si však práci nehledá. "Rád bych, aby se moje nová práce nějak dotýkala hudby. Co to přesně bude, ještě nevím, stále se ještě rozhlížím," řekl v rozhovoru pro slovenský web cas.sk s tím, že teď dohání to co zanedbával, třeba sport.
Lukáš z výhry zatím moc neutratil. Deset procent z výhry 100 tisíc eur dal Gabině Gunčíkové, se kterou se během natáčení soutěže spřátelil. Část utratil za auto, bez kterého se teď neobejde a vybavil zkušebnu pro svou kapelu. Plánuje ještě dokoupit nějaké technické vybavení na koncerty.

Kalendář na podzim má termíny nacpaný. Rád by dokončil se skupinou album, ale přesto si vždycky najde čas na svou přítelkyni Petru, která ho podporovala během soutěže.

Zdroj:tn.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama